ÇitköyAlakamp

İyi ki hayatımızdasınız., iyi ki varsınız !
Seviyeniz var, kültürünüz var, yaratıcısınız, sosyal yönünüz gelişmiş. Ve en önemlisi doğayı seviyorum diyerek geçiştirmiyorsunuz. Doğanın içindesiniz. Çocuklarınıza değer veriyor, şehir hayatına hapsetmiyorsunuz.. Kendinize zaman ayırıyor, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçiriyorsunuz.
Ankara”ya 60 km uzaklığında , dağların arasında, Ağustos’ta bile akan dere kenarında, söğütlerin, doğanın tam içinde bize ait/size ait bir kamp alanımız var.Sabah buluşmalı, öğlen buluşmalı, akşam buluşmalı etkinliklerimizde, gece sinemamız, gece ateşimiz var.
Hiçbir şey yapmasanız bile akan Hacılar deremizin, havuzların çağıldayan su sesi var. Dibinde oturur dinlenirsiniz, çadır kampında su sesi ile uyursunuz.
Biz çok heyecanlıyız. Siz de heyecanlanın, size ait bir yer olacak çünkü.
Tabi ki gerek güvenlik, gerekse düzen açısından uymamız gereken kurallar olacak
Alkol olmasın diyoruz, çocuklarımız , ailelerimiz olacak çünkü

  • Çöpler;başımızın derdi. Her yere çöp poşetleri ve bidonları koyduk. Lütfen diyoruz ve başka da bir şey demiyoruz.
  • Kampımız herkese acık . buranın daha çok ailelere yönelik olduğunu da hatırlatalım.
  • Alanımızda güçlü doğa var.Özellikle çok müdahele etmiyoruz. Kapalı alanımız, mutfağımız, tuvaletimiz, elektriğimiz var. Ancak konfor beklentisi olanlar için uygun değil.

Biz buradan çok keyif alıyoruz, Aracınızla gelebilirsiniz, topu topu 60 km
Çadırımız, matımız, uyku tulumumuz var. Siz yeter ki çadır kampı tecrübesi yaşamak, çocuklarınıza yaşatmak isteyin. Emin olun elimizden geleni yapacağız. Çünkü burası sizin.

Burası bizim, hepimizin.