Neler Yapıyoruz

Anne-Baba Ve Çocuk Doğa Kampları

En sevdiklerimizle hafta sonunu çadırda geçirir, gece ateş yakar, şarkılar söyler, masallar dinleriz.

Okullarımızı misafir ediyoruz.

Özellikle hafta içi; okullarımızı ağırlıyoruz. Yemyeşil ve ağaçlarla kaplı korunaklı alanımızda rahatlıkla eğitici derler verebilir, oyunlar oynayabilirsiniz. Fen, Biyoloji, Jeoloji, Drama, Spor aktiviteleriniz için birebir.

Yaz dönemi gece sinemamız olacak

Yaz sıcağından kaçabileceğiniz en yakın yer. Serin bir ortamda kahvenizi yudumlayabilir, akşam yemeğinizi yiyebilir ve patlamış mısır eşliğinde açık havada tematik filmlerimizi izleyebilirsiniz.

Gece Müzik dinletileri yapıyoruz.

Şehrin yoğun koşuşturmacasından kaçarak Ankara'ya en yakın yerde sakin ve huzurlu bir akşam geçirmek isterseniz; müzik dinletimizle sizleri bekliyoruz.

Çadır kamplı Yaz okullarımız var.

Alternatif yaz okulları yapıyoruz. Sizlerin planladığınız yaz okullarınıza lojistik destek veriyoruz. Gündüz yada akşam masal geceleri, kamp ateşi ve eğitici oyunlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Çadır kampları yapıyoruz.

Ankara'ya çok yakın olan mekanımızda çadır konaklamalı hafta sonu yada hafta içi kamp keyfi yaşamak isterseniz bizi aramanız kafi.

Canlı alabalık satışımız var

Alabalık tesisimizde canlı alabalık alabilirsiniz.

Kahvaltı-Balık salata ve Doğa gezilerimiz var

Günübirlik tur paketlerimize kayıt yaptırarak Sabah nefis köy kahvaltısı ile başlayıp Hacılar şelalesine, Ağlayan kayaya yada alandaki mevsimsel doğal güzelliklere ayrıca doğa gezileri yapıyoruz.
Ankara’ya 60 km uzaklıkta sakin, sessiz ve yemyeşil bir doğa var. yaklaşık 150 kişilik kapasiteye sahip oturulacak alanımız var. Aktiviteler için kurulu ekipmanımızın yanında hızlı kurulabilen techizatımız var. Elektriğimiz, suyumuz, yeşil alanımız, çok ça ağaç çeşidimiz var. Ve en güzeli Artıyaşam Çitköy Alabalık Kamping bahçemize girdiğiniz an dünyadan uzaklaşıyorsunuz. 

Gelmeden bilemezsiniz. Bekliyoruz.