Genel, Hafta sonu kamp, Münferit Çadır Kampı
Kamp Alanı bilgileri

Ankara’ya en yakın çadır kamp alanı. Ankara’ya 60 km uzaklığında dere kenarında, Hacılar şelalesine çok yakın. Çubuk 2 barajına yürüme mesafesinde ve doğa yürüyüşleri/gezileri yapabileceğiniz zengin bir coğrafyaya sahip. Alan Söğütlüklerle kaplı olup, tuvalet, elektrik ve korunaklı çitlerle çevrili alanı vardır. Ailenizle güvenle gelip kamp ateşi eşliğinde gecenin keyfini çıkarabilirsiniz.

KAMP ALANIMIZDA;

Çubuk’a 15 km Çitköy ve Sele köyü sınırlarında bulunan kampımız; 4,5 dönüm olu çevresi korunaklıdır. Aydınlatma ve telefon şarj amaçlı elektrik, su, tuvalet mevcuttur. Şelaleye 7 km dir. Alanımız söğütlük ve yeşillikler içerisindedir..

ÜCRETLENDİRMELER ve HASSASİYETLERİMİZ;

  • Çadır kamplarımızda alan kullanım ücretini kişi başı olarak alıyoruz.
  • Kamp malzemeniz yoksa tarafımızdan tedarik edebilirsiniz. 1 adet kamp çadırı, 2 adet uyku tulumu, 2 adet mat  kiralayabilirsiniz.
  • Daha konforlu çadır konaklama isterseniz; 12-20 metrekare büyüklüğünde İçinde bazalı yaylı yataklı, komidini, halısı,masası ve sandalyesi olan kızılderili çitlembing çadırlarımızda konaklayabilirsiniz. Güncel fiyatlar için 0530 333 2331 arayabilirsiniz.
  • Yerde ateş yakılmasını uygun görmüyoruz. Ayaklı mangallarımızda mangal yakabilirsiniz.
  • Kamp alanımızda su, içecek gibi ihtiyaçları satın alabilirsiniz. Ancak yine de gelmeden aramanızda fayda var..